Блог


Пластикові картки виготовляють, як правило, для застосування у вигляді дисконтів. Та цим їхня роль не обмежується. Про те, як ще можна застосовувати картки з пластику для розвитку вашого бізнесу - в сьогоднішньому блозі від рекламної агенції Красновид.

Щоб інформація, яку Ви далі читатимете, була вам зрозуміла, давайте перш за все ознайомимось з поняттям “програма лояльності”.


Дієвий для рекламодавців, цікавий та корисний для читачів, рекламно-інформаційний телефонний довідник "Візитка твого міста Умань" у вересні 2018-го року вийде вже вшосте. 

44 сторінки красивої та якісної поліграфії в зручному (вміщується в невелику сумочку) форматі з майже 150-ма візитками місцевих служб таксі, кафе та ресторанів, магазинів, туристичних та розважальних агенцій, салонів краси – ось що абсолютно безкоштовно отримують уманчани. 


Щодня - купа інформації, безліч ідей та цікавих думок. А ще - заплановані зустрічі, важливі справи, термінові питання. Зберегти все це, занотувати, записати, замалювати.. А в потрібний час відкрити улюблений блокнот і... все пригадати. І зробити, застосувати, виконати. Бо лише та думка, за якою йдуть дії, приводить до успіху. Але спочатку завжди Слово. Те, що записане в блокноті.