7 найпопулярніших способів застосування блокнотівЩодня - купа інформації, безліч ідей та цікавих думок. А ще - заплановані зустрічі, важливі справи, термінові питання. Зберегти все це, занотувати, записати, замалювати.. А в потрібний час відкрити улюблений блокнот і... все пригадати. І зробити, застосувати, виконати. Бо лише та думка, за якою йдуть дії, приводить до успіху. Але спочатку завжди Слово. Те, що записане в блокноті. 


1. Блокнот «Контакти»

Запам’ятати всі номери телефонів, адреса чи дні народження - хіба це реально? Напевно, тут потрібен помічник. Краще - паперовий блокнот. Як підмога чи альтернатива електронному пристрою. А ще в блокнота ніколи не сідає батарея. І на нього не нападають віруси чи якісь інші знищувачі даних.


2. Блокнот «Планувальник»

Блокнот вам в поміч, якщо хочете пам’ятати про всі важливі справи. А ще розумні люди стверджують, що планування дня - основа успіху.


3. Блокнот «Ідеї»

Спонтанні ідеї на те й спонтанні, що виникають несподівано та без попередження. А ще часто вони дуже класні і приходять нам до голови лише раз. Саме тому так важливо якомога швидше їх записати. Добре мати під рукою блокнот, аби зберегти круту ідею.


4. Блокнот «Для душі»

Коли бачиш, що хтось малює щось в блокноті чи пише вірші просто на очах у інших – це викликає щирі емоції. Таким людям не важливо, де вони і чи дивляться на них. Вони лише займаються улюбленим заняттям. І тому в них завжди під рукою блокнот – в потрібний час, в потрібному місці.


5. Блокнот «Кулінарний»

Ви пам’ятаєте, як готувала ваша мама? Пригадуєте старий, пошарпаний блокнот, в борошніі чи ще в чомусь? Та чи не у кожної мами є такий блокнот. Згадайте, як ви хотіли, аби мама приготувала вашу улюблену страву? І після недовгих благань вона здавалася і діставала той самий старенький блокнот з рецептами.


6. Блокнот «Практичний»

В цьому значенні «практичний» - це у буквальному сенсі. Раптом потрібно комусь терміново написати записку. Або зустріли потрібну вам людину і тут згадали, що у вас ще минулого тижня закінчилися візитки. В такі моменти блокнот з відривними листами просто рятує.


7. Блокнот «Стимулятор»

Скільки разів ви чули вираз «почну худнути з понеділка»? А скільки повторювали його самі? В тренуваннях важливо дотримуватись системності для досягнення бажаних результатів. Зробити це можна простіше, якщо слідувати записаному в блокноті чіткому плану.

Немає коментарів
Додати коментар