Рекламу – в люди. Шостий випуск телефонного довідника “Візитка твого міста Умань” вийде у вересні 2018 року

Дієвий для рекламодавців, цікавий та корисний для читачів, рекламно-інформаційний телефонний довідник "Візитка твого міста Умань" у вересні 2018-го року вийде вже вшосте. 


44 сторінки красивої та якісної поліграфії в зручному (вміщується в невелику сумочку) форматі з майже 150-ма візитками місцевих служб таксі, кафе та ресторанів, магазинів, туристичних та розважальних агенцій, салонів краси – ось що абсолютно безкоштовно отримують уманчани. Як бонус – в довіднику є всі актуальні "гарячі" номери (екстрені служби, медичні заклади, вокзали, комунальні підприємства тощо).


Рекламодавців приємно вражає широке охоплення аудиторії, адже примірники довідника розповсюджуються не лише по закладах міста (магазини, офіси, салони, кав'ярні), а й через партнерську мережу потрапляють до клієнтів інших учасників проекту.Як це працює?

Довідник оплачується і видається повністю коштом рекламодавців. Читачі отримують його безкоштовно від наших кур’єрів або беруть на клієнтських стійках кур’єрських служб Автолюкс, Інтайм, Нічний Експрес, САТ, Делівері. Також учасники проекту отримують "на руки" по 40 примірників довідника за кожне оплачене візиткомісце і дарують ці довіднички своїм клієнтам.


Що входить у ціну?

Перш за все, розміщення інформації про рекламодавця в довіднику.

По-друге, отримання 40-ка примірників, які можна і потрібно дарувати своїм клієнтам (переважна більшість їх радіє такому подарунку, ми це точно з’ясували за 6 років роботи над проектом).

По-третє, розповсюдження довідників серед уманчан відбувається за налагодженою схемою.  

 

Яка вартість участі?

За розміщення однієї візитки у довіднику - 895 грн. Тим, хто подає 2, 3 або більше візиток на розміщення – найкращі ціни, звісно))


Дізнатися детальніше про умови оплати можна, зателефонувавши або написавши на Вайбер на один з цих номерів: +380971141316 або +380935766363.


Коротко про історію проекту:

випуск №1 вийшов у 2012 році накладом 12 000 (обкладинка синього кольору)

випуск №2 вийшов у 2013 році накладом 14 000 (обкладинка зеленого кольору)

випуск №3 вийшов у 2014 році накладом 14 000 (обкладинка помаранчевого кольору)

випуск №4 вийшов у 2016 році накладом 14 000 (обкладинка коричневого кольору з текстурою деревини)

випуск №5 вийшов у 2017 році накладом 14 000 (обкладинка червоного кольору з трикутною текстурою).

 

І до речі, якщо ви уважно перечитали всі посилання про історію попередніх випусків довідника і дивуєтесь, чому ми – ну тобто рекламна агенція Красновид, приписує собі заслуги РА КопіЦентр, то ось вам відповідь http://04744.info/biznes-novyny-umani/item/25921:)


До речі, окрім роботи над випуском телефонного довідника "Візитка твого міста Умань" ми спеціалізуємось на таких продуктах:  рекламна поліграфія, брендований промоодяг, сувеніри з логотипом та корпоративні подарунки

Немає коментарів
Додати коментар