Як пластикові картки збільшують прибутки вашого бізнесу? АБО Що таке програма лояльності і з чим її їдять?


Пластикові картки виготовляють, як правило, для застосування у вигляді дисконтів. Та цим їхня роль не обмежується. Про те, як ще можна застосовувати картки з пластику для розвитку вашого бізнесу - в сьогоднішньому блозі від рекламної агенції Красновид.


Щоб інформація, яку Ви далі читатимете, була вам зрозуміла, давайте перш за все ознайомимось з поняттям “програма лояльності”. Часто її плутають з поняттям “система знижок”, але насправді роль програми лояльності набагато важливіша. А реалізація - складніша. За правильного застосування програма лояльності дасть кращу віддачу, ніж просто знижки.


Формула проста:

якісна програма лояльності = лояльні клієнти

лояльні клієнти = постійні клієнти

постійні клієнти = постійні продажі і вищі прибутки


Як правило, програми лояльності складаються з:

  • бази даних ваших постійних клієнтів
  • пластикових карток з індивідуальним номером, які допомагають вам ідентифікувати ваших покупців
  • продуманих, наперед спланованих і внесених в програму обліку акцій, бонусів, спецпропозицій для різних категорій ваших покупців
  • системи обліку взаємовідносин з клієнтами

Отже, щоб отримати на виході якісну програму лояльності, маєте зрозуміти і вирішити для себе, як працюватимете з кожним компонентом програми:

  • як збиратимете дані клієнтів (як правило це роблять за допомогою звичайних анкет, роздрукованих на папері. Більш сучасний варіант - застосовувати для цього Гугл-форми або ж навіть спеціальні Андроід-додатки)
  • які саме дані вам потрібні для того, аби якісно відпрацьовувати свою програму лояльності (продумайте мінімальний набір, щоб, з одного боку не обтяжувати клієнта купою інформації, які він має вам надати і щоб, з іншого боку, ви мали всі дійсно важливі дані: ім’я, стать, номер телефону для розсилки смс-повідомлень, дату народження для нарахування спеціальних бонусів іменинникам тощо)
  • також продумайте, як саме ви будете повідомляти клієнтів про те, що у вашому закладі на них чекають спеціальні умови. Будуть це смс-повідомлення, чи розсилки електронною поштою, чи розсилки в месенджерах або щось інше - всі ці варіанти на ваш вибір.
  • замовте пластикові картки для обліку ваших клієнтів. Продумайте, як ви розрізнятимете, яка картка кому належить - чи буде визначатися “вручну” за індивідуальним номером, надрукованим на картці; чи це буде сканування за штрих-кодом; чи це буде зчитування даних з магнітної стрічки чи чіпа. Інколи доцільно навіть розмістити персональне фото клієнта (як правило, так роблять на клубних картах, посвідченнях або для на лімітованих картках ВІП-клієнтів закладу). Стосовно того, які саме картки підібрати в виготовити, вас професійно проконсультують в рекламній агенції Красновид.
  • продумайте, які знижки, акції, бонуси, спецпропозиції ви готові надати своїм клієнтам. Також чітко опишіть, який буде термін дії всіх цих маркетингових ходів. Визначте, які умови має виконати ваш покупець для отримання різних привілей.
  • оберіть автоматизовану систему, яка допомагатиме вам краще відслідковувати всю історію відносин з вашим клієнтом, а також на основі аналізу цих даних - планувати наступні контакти з ним. Такі програми називаються CRM-системами (від англ. Client Relationship Manager - управління відносин з клієнтами), їх існує безліч варіацій - все це можна загуглити і знайти інформацію про те, яку систему краще обрати і як її собі встановити.

Як бачите, роботи над програмою лояльності, якщо ви вирішили застосувати в своєму бізнесі, є багатенько. Але, принаймні, тепер ви знаєте, як розкласти цю роботу по поличках і з чого почати. А щоб вам було легше і простіше справитися з цим завданням, команда рекламної агенції Красновид готова взяти на себе ту частину роботи, що стосується виготовлення пластикових карток.

Напишіть нам на Вайбер/WhatsApp чи зателефонуйте на номери +380935766363, +380971141316 і ми вас з радістю проконсультуємо.

Немає коментарів
Додати коментар